Služby | Servis, montáž PC a SAT

Služby

Čím sa zaoberám ja…

Predaj, Servis výpočtovej a satelitnej techniky

Predaj výpočtovej techniky závisý najviac od toho, čo skutočne potrebujete. Vy navrhnite cenu a ja sa viem prispôsobiť a navrhnem Vám možné riešenia. Počítače výlučne skladám z komponentov a nie v celku. Má to svoje výhody a preto je tu možnosť Vám ponúknuť nekonečne variánt počítačov. V základe ich rozdeľujem do

5 skupín:

1. Skupina – Kancelárske PC

2. Skupina – Multimediálne PC

3. Skupina – Herné PC

4. Skupina – Profi stanice

5. Skupina – Notebooky

5. Skupina je výnimočná v tom, že je to celý komplet počítač do kufra :-) čo znamená, že je prenosný a môžete ho zobrať kam len chcete. Cenová relácia je aj pod 320€, ale ja to neodporúčam, pretože lacnejšie verzie Vás môžu zaskočiť slabší výkonom a búchať si hlavu o stenu so slovami “mohol som si priplatiť a mať viac, či lepšie” Vám potom už nepomôže.

Okrem predaja počítačov sa venujem aj ich kompletnému servisu. Servis zahŕňa výmenu poškodeného hardware (komponentu) a následná inštalácia ovládača pre tento hardware. Výnimkou nieje ani samotná inštalácia programového vybavenia počítača tak, aby ho bolo možné hneď po prevzatí doma spustiť a používať. Špecifiká inštalácie sa dajú dohodnúť telefonicky alebo e-mailom.

Samotnou kategóriou je aj predaj a servis satelitnej techniky vrátene montáže. Viem odporučiť providera a následne nastaviť Váš satelitný príjimač na jeho služby. Je len na Vás, akého poskytovateľa si vyberiete. Je ich mnoho a každýz nich má svoje výhody a nevýhody, viem poradiť. Akékoľvek otázky píšte e-mailom.

Poskytovatelia:

1. Skylink (CS-link)

2. DIGI TV

3. Mágio televízia

4. FreeSAT od UPC

5. Orange TV


Post a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Random Posts

  • Komentáre

    • Nové články